Implanty Zębowe Oferują Nieskazitelny, Trwalszy Uśmiech

Polskie Stowarzyszenie Stomatologiczne głosi, iż implanty zębowe należą do najlepszych współczesnych sposobów na zastąpienie brakujących, uszkodzonych bądź zepsutych zębów. Owe niezwykłe, niedostrzegalne implanty są w stanie pomóc odbudować strukturę kości, zapobiec utracie masy kostnej, a także przywrócić Twój uśmiech do swego dawnego stanu.

Jeśli brakuje Ci obecnie jednego lub większej liczby zębów, doskwiera Ci niedopasowany mostek, bądź ciągle obawiasz się, że proteza Ci się nie utrzyma, wówczas implanty zębowe stanowią idealny sposób na odzyskanie nieskazitelnego, trwalszego uśmiechu!

Szpara w Uśmiechu

Mówi się, że nie należy oceniać książki po okładce, ale gdy w uśmiechu ma się luki, nigdy nie jest łatwo się pokazać światu. A do tego brakujące zęby to nie tylko problem natury kosmetycznej. Brak nawet kilku zębów może sprawić, że proste czynności jak jedzenie czy mówienie stają się kłopotliwe. Dodajmy do tego fakt, że braki w uzębieniu mogą powodować ubytki kości w szczęce, i już mamy przepis na katastrofę.

Utrata Masy Kostnej

Może i brzmi to dziwnie, ale taka jest prawda. Braki w uzębieniu mogą powodować utratę masy kostnej w szczęce i powodować kurczenie się bądź wykrzywianie konturu ust. Może się to nawet skończyć dla Ciebie cofniętymi ustami bądź podbródkiem. Implanty zębowe stanowią skuteczną, bezpieczną metodę odzyskania uśmiechu i zachowania go na resztę życia. A do tego są przystępne cenowo!

Implanty zębowe mogą w istocie stanowić bezpieczną, czystą i trwałą alternatywę dla protez i mostków tradycyjnych. Dzięki nim możesz wyglądać młodziej i nabrać pewności siebie przy mówieniu i jedzeniu. Wspierają Twój podbródek i rysy twarzy. Są one bezpośrednie, permanentne, i wyglądają jak Twoje własne zęby. Do tego są również czystsze oraz zapewniają lepsze zdrowie jamy ustnej niż proteza, która może stać się siedliskiem zarazków.

Co To Takiego?

Implanty zębowe są to zęby zastępcze wykonane z materiałów takich, jak ceramika, aby funkcjonować zupełnie jak Twoje naturalne zęby. Ceramiczne zęby są przymocowane do niewielkich prętów tytanowych, które z kolei umieszczone są bezpośrednie w szczęce w tym samym miejscu, gdzie były kiedyś brakujące zęby. Gdy już tam są, VOILA, idealne, normalnie wyglądające zęby, zupełnie jak Twoje stare!

Pełen Zestaw

Do największych obaw, jakie ludzie miewają w związku z implantami zębowymi, jest ich koszt. I chociaż nie sposób ocenić, ile będą kosztować implanty zębowe w Twoim przypadku, dentysta może pomóc opracować plan leczenia dopasowany do Twoich potrzeb i przystępny cenowo. Wiele planów ubezpieczenia pokrywa implanty zębowe, a stomatolodzy często współpracują z pacjentem nad planem ratalnym.
Zapisz się na darmowe konsultacje u swojego dentysty już dziś, aby otrzymać dokładną wycenę kosztów implantów zębowych w Twoim indywidualnym przypadku. Gdy w grę wchodzi zdrowie, zwłaszcza zdrowie jamy ustnej, zawsze pamiętaj o wcześniejszym dokonaniu rozeznania. Odkryj niesamowity świat implantów zębowych, z którymi odzyskasz uśmiech!

ADVERTISEMENT